pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.

pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.
Aplikacje WWW
Nowoczesne i profesjonalne strony i aplikacje internetowe.
Szkolenia informatyczne
Szkolenia informatyczne dla pracowników Twojej firmy.
Konsultacje IT
Wsparcie przy wyborze i wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

Aktualności

Btec - strona dla biura projektowego

Dla jednego z najszybciej rozwijających się biur projektowych w naszym kraju wykonana została strona internetowa, oparta o bibliotekę bootstrap dopasowaną do wymagań klienta. Strona całkowicie zastąpiła poprzednią witrynę, która pochodziła z początku lat 2000. Zaplanowane jest dalsze rozwijanie strony o nowe materiały.

Moduł produkcyjny

W związku ze zmieniającym się rynkiem i bieżącymi wymogami, a także otwieraniem firmy na nowe rynki zbytu, wcześniej stworzony system zarządzania sprzedażą dla producenta bram i ogrodzeń został doposażony w moduł produkcyjny, umożliwiający zlecanie, śledzenie przebiegu i historii wykonania zadań na hali produkcyjnej.

Rozbudowa sieci komputerowej

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej wykonana została rozbudowa sieci. Projekt związany był z powiększeniem powierzchni biurowej, a zadanie zakładało dobranie, dostawę, instalację oraz testy nowego fragmentu sieci wraz ze skonfigurowaniem komputerów i urządzeń sieciowych.

System CRM

Dla klienta działającego w branży węglowej przygotowywany jest system obsługi kontaktu z klientami, wzbogacony o szereg rozwiązań realizujących specyficzne wymagania branży i klienta. Produkcyjne uruchomienie systemu planowane jest na połowę października.

System wspomagania przedsiębiorstwa

Dynamicznie rozwijający się producent bram przemysłowych i garażowych, zlecił wykonanie systemu wspomagającego ofertowanie i realizację sprzedaży. Oprogramowanie od kilku tygodni działa u klienta, gdzie korzysta z niego około piętnastu pracowników. Wkrótce realizacja modułu obsługi magazynu.

BR Debet - strona internetowa

Kolejny zamknięty projekt to nowoczestna strona internetowa dla Biura Rachunkowego "DEBET" z Gliwic. Strona jest oparta o system WordPress i wyposażona w szereg nowoczesnych narzędzi i rozwiązań.

Nowe projekty

W ciągu najbliższych tygodni rozpocznie się kilka dużych projektów, w tym wdrożenie systemu poczty elektronicznej, opracowanie i uruchomienie nowej strony dla klienta w Szwajcarii oraz wdrożenie zaplanowanych modyfikacji systemu monitorowania połączeń zespołu obsługi klienta.

Cykl szkoleń Excel

Dzięki właśnie podpisanej umowie w jednej z okolicznych firm branży motoryzacyjnej przeprowadzone zostaną w tym roku praktyczne szkolenia Microsoft Excel na dwóch poziomach trudności, w których udział weźmie łącznie około 100 osób.

Ogrody Pyskowice - nowa strona www

Ogrody Pyskowice, firma zajmująca się projektowaniem, wykonywaniem i pielęgnowaniem ogrodów, odebrała nową stronę internetową, wyposażoną w panel administracyjny, galerie i bloga.

+48 721 333 142

Pod powyższym numerem telefonu jestem dostępny od 8 do 22 od poniedziałku do soboty.

przemek@pkwiecien.pl

Maile sprawdzam niemal na bieżąco. Jeśli nie odezwę się w ciągu 48h proszę o SMS.

Przemysław Kwiecień

Na Facebook zaglądam kilka razy w tygodniu, prawdopodobnie nie jest to najlepsza forma dla pilnych spraw.

+48 721 333 142

Na WhatsAppie jestem zawsze, gdy jestem online. A online jestem prawie cały czas.

Kilka słów

Tworzę strony i aplikacje internetowe oraz oprogramowanie na systemy Windows i Android. Oferuję wsparcie w zakresie wykorzystania systemów informatycznych oparte na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowuję i prowadzę szkolenia informatyczne. Z technologiami informatycznymi jestem związanym od ponad 15 lat.

Po godzinach zajmuje się robotyką, zdobywaniem wiedzy naukowej i czytaniem książek fantasy.

 

Kontakt

telefon: +48 721 333 142
email: przemek@pkwiecien.pl

jestem na WhatsApp'ie i Facebooku
płynnie posługuję się językiem angielskim
oraz w stopniu podstawowym j. niemieckim