pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.

pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.
Aplikacje WWW
Nowoczesne i profesjonalne strony i aplikacje internetowe.
Szkolenia informatyczne
Szkolenia informatyczne dla pracowników Twojej firmy.
Konsultacje IT
Wsparcie przy wyborze i wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

Usługi

Strony i aplikacje WWW

Tworzenie nowoczesnych, profesjonalnych i dostostowanych do Twoich potrzeb stron i aplikacji internetowych z wykorzystaniem najświeższych trendów rynkowych.

Systemy ERP

Przygotowywanie wdrożeń systemów ERP i ich realizacja (w portfolio m.in. SAP, Impuls, Sage), szkolenia dla użytkowników, rozwijanie rozwiązania i dostosowywanie do potrzeb klienta.

Tworzenie oprogramowania

Projektowanie i wykonanie oprogramowania (Windows, Android), dzięki któremu usprawnisz procesy i szybciej zrealizujesz podstawione sobie cele.

Konsulting IT

Doradztwo w zakresie wykorzystania technologii informatycznych w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, organizacja i prowadzenie wdrożeń.

Szkolenia informatyczne

Przeprowadzenie dla Ciebie i Twoich pracowników szkoleń z zakresu technologii IT, w tym m.in. Microsoft Excel, Microsoft Active Directory DS i wiele innych.

Opieka serwisowa

Prowadzenie i utrzymanie twoich stron internetowych i aplikacji, bieżące serwisowanie i tworzenie kopii zapasowych, pomoc w rozwijaniu i aktualizowaniu rozwiązań.

Wsparcie użytkowników

Prowadzenie pomocy technicznej dla Twoich użytkowników z zakresu wykorzystywanych przez nich rozwiązań inforamtycznych, zarówno zdalnie, jak i na miejscu.

Serwis i sprzedaż PC

Pełny serwis i wsparcie przy zakupie sprzętu do komputerów osobistych

Wybrani Klienci

Rozwiązania i technologie

Własny system CMS

Własny, autorski system zarządzania treścią, zbudowany z myślą o wygodzie i elastyczności pozwala sprawnie i skutecznie zarządzać zawartością Twojej strony i działaniem Twojej aplikacji.

SAP, Impuls, Sage

Posiadam bogate doświadczenie w planowaniu i realizacji wdrożeń z zakresu systemów ERP, w tym systemu SAP. Wdrożone systemy rozwijam i administruję, a także prowadzę szkolenia dla użytkowników.

PHP, MySQL, C++ (QT + .NET)

Przy opracowywaniu rozwiązania dla Ciebie korzystam wyłącznie ze sprawdzonych i uznanych technologii, takich jak PHP, MySQL czy C++, koncentrujac sie na dostarczeniu Ci produktu najwyższej klasy.

Materiały i plan szkoleniowy

Samodzielnie przygotowane materiały szkoleniowe, w tym ćwiczenia i prezentacje, umożliwiajc dokładne dopasowanie się do Twoich wymagań i oczekiwań uczestnikĂłw szkoleń.

Technologie Microsoft

Biznesowe rozwiązania Microsoftu (Windows Server, Active Directory, Exchange, MS SQL) to nadal najczęściej wybierane rozwiązania do firm każdej wielkości, które dzięki doświadczeniu i odbytym szkoleniom podniosą efektywność i bezpieczeństwo Twojej firmy.

Aktualności zobacz wszystkie

Modernizacja szafy dystrybucyjnej

Po raz kolejny jeden z klientów stanął przed koniecznością rozbudowania swojej sieci komputerowej. Zakres wykonanych działań zakładał wymianę niektórych elementów w szafie sieciowej, instalację przełącznika sieciowego oraz rekonfigurację okablowania.

Moduł produkcyjny

W związku ze zmieniającym się rynkiem i bieżącymi wymogami, a także otwieraniem firmy na nowe rynki zbytu, wcześniej stworzony system zarządzania sprzedażą dla producenta bram i ogrodzeń został doposażony w moduł produkcyjny, umożliwiający zlecanie, śledzenie przebiegu i historii wykonania zadań na hali produkcyjnej.

Btec - strona dla biura projektowego

Dla jednego z najszybciej rozwijających się biur projektowych w naszym kraju wykonana została strona internetowa, oparta o bibliotekę bootstrap dopasowaną do wymagań klienta. Strona całkowicie zastąpiła poprzednią witrynę. Zaplanowane jest dalsze rozwijanie strony o nowe materiały.

Rozbudowa sieci komputerowej

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej wykonana została rozbudowa sieci. Projekt związany był z powiększeniem powierzchni biurowej, a zadanie zakładało dobranie, dostawę, instalację oraz testy nowego fragmentu sieci wraz ze skonfigurowaniem komputerów i urządzeń sieciowych.

System CRM

Dla klienta działającego w branży węglowej przygotowywany jest system obsługi kontaktu z klientami, wzbogacony o szereg rozwiązań realizujących specyficzne wymagania branży i klienta. Produkcyjne uruchomienie systemu planowane jest w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Kilka słów

Tworzę strony i aplikacje internetowe oraz oprogramowanie na systemy Windows i Android. Oferuję wsparcie w zakresie wykorzystania systemów informatycznych oparte na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowuję i prowadzę szkolenia informatyczne. Z technologiami informatycznymi jestem związany od prawie 20 lat.

Po godzinach zajmuje się robotyką, zdobywaniem wiedzy naukowej i czytaniem książek fantasy.

 

Kontakt

telefon: +48 721 333 142
email: przemek@pkwiecien.pl

jestem na WhatsApp'ie i Facebooku
płynnie posługuję się językiem angielskim
oraz w stopniu podstawowym j. niemieckim