pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.

pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.
Aplikacje WWW
Nowoczesne i profesjonalne strony i aplikacje internetowe.
Szkolenia informatyczne
Szkolenia informatyczne dla pracowników Twojej firmy.
Konsultacje IT
Wsparcie przy wyborze i wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

Aplikacje

Kilka słów na temat

Programowanie to jedna z moich największych pasji. Zajmuję się nim już ponad 10 lat, ciągle szukając nowych wyzwań i rozwijając wiedzę i umiejętności. Wierzę, że dzięki dotychczasowemu doświadczeniu możemy wspólnie rozwiązać Twoje problemy, czy spostać Twoim potrzebom.

Zajmuję się tworzeniem oprogramowania dla kilku platform, niezależnie od branży czy tego, jak bardzo skomplikowany jest problem. Projektuję i buduję różnorodne rozwiązania, wśród których znaleźć można zarówno proste strony internetowe, jak i wyspecjalizowane programy, o specyficznych celach i wymaganiach, stosowane w określonym środowisku.

Po prawej stronie wymieniam kilka z ciekawszych projektów, które udało mi się dotąd zrealizować. Są to projekty zróżnicowane zarówno tematycznie, jak i pod względem wykorzystanych technologii czy złożoności zadań, którymi się zajmują.

Z doświadczenia wiem, że samo napisanie programu nie jest najważniejsze w tego typu projektach. Dlatego szczególną wagę przykładam przede wszystkim do poznania i zrozumienia potrzeb klienta, a także specyfiki środowiska, w którym pracować będzie ostatecznie aplikacja. Dobre przygotowanie, polegające m.in. na stworzeniu odpowiedniej dokumentacji jest kluczowe dla sprawnego i skutecznego wdrożenia gotowego produktu.

Nieważne więc, czy potrzebujesz prostej strony internetowej, rozbudowanego serwisu o dynamicznej treści, specjalistycznego portalu tematycznego, oprogramowania do zarządzania bazą klientów, magazynem, czy monitorowania maszyn w hali produkcyjnej, czy może aplikacji na telefon, dzięki której dotrzesz do większej liczby klientów. Zadzwoń, a na pewno postaram się pomóc zrezlizować Twoje cele.

Profesjonalne strony internetowe i zaawansowane aplikacje internetowe.

Oprogramowanie, które zoptymalizuje procesy w Twojej firmie.

Aplikacje dla telefonów i urządzeń z systemem Android.

Przykładowe projekty


Ewidencja i zarządzanie zasobami działu IT


Monitorowanie pracy działu Obsługi Klienta


Portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi


Autorski system zarządzania treścią WWW


System rezerwowania miejsc w apartamentach i hotelach


Rejestracja i analiza wyników sprzedaży telemarketingu


Portal "randkowy"


... i wiele innych :)

Kilka słów

Tworzę strony i aplikacje internetowe oraz oprogramowanie na systemy Windows i Android. Oferuję wsparcie w zakresie wykorzystania systemów informatycznych oparte na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowuję i prowadzę szkolenia informatyczne. Z technologiami informatycznymi jestem związanym od ponad 15 lat.

Po godzinach zajmuje się robotyką, zdobywaniem wiedzy naukowej i czytaniem książek fantasy.

 

Kontakt

telefon: +48 721 333 142
email: przemek@pkwiecien.pl

jestem na WhatsApp'ie i Facebooku
płynnie posługuję się językiem angielskim
oraz w stopniu podstawowym j. niemieckim