pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.

pKwiecien.pl - Aplikacje. Konsulting. Szkolenia.
Aplikacje WWW
Nowoczesne i profesjonalne strony i aplikacje internetowe.
Szkolenia informatyczne
Szkolenia informatyczne dla pracowników Twojej firmy.
Konsultacje IT
Wsparcie przy wyborze i wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

O mnie

Nazywam się Przemek Kwiecień, jestem informatykiem z zawodu i z zamiłowania. Zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron i aplikacji internetowych oraz programów komputerów. Oferuję pomoc i konsultacje w zakresie wykorzystywania i wdrażania biznesowych rozwiązań informatycznych, a także prowadzę szkolenia dotyczące wielu popularnych produktów IT.

Informatyką w sposób profesjonalny zajmuję się od kilkunastu lat. W tym czasie zyskałem wiedzę i umiejętności dotyczące: technologii internetowych (PHP, HTML5, JavaScript, jQuery, Bootstrap), rozwiązań programistycznych (QT C++ dla Windows, Java dla Android), czy rozwiązań biznesowych (Windows Server, Active Directory, Exchange, SharePoint, Hyper-V, VMWare). Uzupełnieniem powyższych jest znajomość systemów klienckich z rodziny Windows oraz produktów wchodzących w skład pakietu MS Office, a także systemów bazodawnowych (MySQL, MS SQL Server, Firebird, Ingres, Oracle).

Realizując projekty jestem nastawiony na zrozumienie potrzeb klienta i ukierunkowany na osiąganie konkretnych celów. Pracuję systematycznie, zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami, pozostaję w stałym kontakcie z klientem, aby na bieżąco wyjaśniać wątpliwości i analizować trudności. Jestem mobilny i jestem w stanie podjąć się zleceń w całej Polsce.  

Prywatnie mieszkam na Górnym Śląsku, mam psa i żonę. Te z moich zainteresowań, które nie są bezpośrednio związane z moją działalnością zawodową, dotyczą nauki (szczególnie matematyki, fizyki i astronomii), gier komputerowych i robotyki. Uwielbiam czytać książki fantasy (jestem totalnym fanem Śródziemia i Wiedźmina). Jestem też zagorzałym fanem nowoczesnych gier planszowych, w swoim czasie byłem jednym z organizatorów jednego z największych konwentów o tej tematyce w Polsce.

Zachęcam do zapoznania się z oferowanymi przeze mnie usługami. Wierzę, że moje bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do pracy oraz ukierunkowanie na osiągnięcie tzw. wartości dodanej będzie świetną podstawą do naszej współpracy.

Kilka słów

Tworzę strony i aplikacje internetowe oraz oprogramowanie na systemy Windows i Android. Oferuję wsparcie w zakresie wykorzystania systemów informatycznych oparte na wieloletnim doświadczeniu. Przygotowuję i prowadzę szkolenia informatyczne. Z technologiami informatycznymi jestem związanym od ponad 15 lat.

Po godzinach zajmuje się robotyką, zdobywaniem wiedzy naukowej i czytaniem książek fantasy.

 

Kontakt

telefon: +48 721 333 142
email: przemek@pkwiecien.pl

jestem na WhatsApp'ie i Facebooku
płynnie posługuję się językiem angielskim
oraz w stopniu podstawowym j. niemieckim